LGR2G471MELC50
MFR.Part #
LGR2G471MELC50
JLCPCB Part #
C3722833
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 35mm 400V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS