LGR2G271MELC35
MFR.Part #
LGR2G271MELC35
JLCPCB Part #
C1582814
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 270uF 35mm 35mm 400V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS