LGR2G121MELB25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGR2G121MELB25
JLCPCB Part #
C1589862
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 120uF 25mm 30mm 400V 750mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS