LGR2E821MELC40
MFR.Part #
LGR2E821MELC40
JLCPCB Part #
C1498277
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 250V 2A@120Hz 35mm 40mm 820uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS