LGR2E681MELC35
MFR.Part #
LGR2E681MELC35
JLCPCB Part #
C1582589
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 250V 35mm 35mm 680uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS