LGR2E561MELB35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGR2E561MELB35
JLCPCB Part #
C1582788
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 2.25A@50kHz 250V 30mm 35mm 560uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS