LGR2E561MELA50
MFR.Part #
LGR2E561MELA50
JLCPCB Part #
C1588183
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 2.25A@50kHz 250V 25mm 50mm 560uF ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS