LGR2E271MELZ35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGR2E271MELZ35
JLCPCB Part #
C1582955
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.65A@50kHz 10000hrs@105℃ 10mm 22mm 250V 270uF 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS