LGNW6471MELB45
MFR.Part #
LGNW6471MELB45
JLCPCB Part #
C729578
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.86A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 420V 45mm 470uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS