LGNW6101MELY30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGNW6101MELY30
JLCPCB Part #
C1582111
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 420V 660mA@120Hz ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS