LGN2X121MELC35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2X121MELC35
JLCPCB Part #
C3723950
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 35mm 35mm 600V 740mA@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS