LGN2W681MELJNH
MFR.Part #
LGN2W681MELJNH
JLCPCB Part #
C2690137
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
3000hrs@105℃ 35mm 450V 50mm 680uF 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS