LGN2V681MELB50
MFR.Part #
LGN2V681MELB50
JLCPCB Part #
C1593257
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 350V 50mm 680uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS