LGN2P821MELZ50
MFR.Part #
LGN2P821MELZ50
JLCPCB Part #
C1668684
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.895A@50kHz 220V 22mm 3000hrs@105℃ 50mm 820uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS