LGN2H151MELZ50
MFR.Part #
LGN2H151MELZ50
JLCPCB Part #
C1589955
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 500V 50mm 750mA@120Hz ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS