LGN2H101MELZ40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2H101MELZ40
JLCPCB Part #
C1582256
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 500V 650mA@120Hz ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS