LGN2G820MELY30
MFR.Part #
LGN2G820MELY30
JLCPCB Part #
C3721311
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 640mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS