LGN2G331MELB35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2G331MELB35
JLCPCB Part #
C3725285
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS