LGN2G271MELB30
MFR.Part #
LGN2G271MELB30
JLCPCB Part #
C3722195
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.22A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS