LGN2G101MELZ25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2G101MELZ25
JLCPCB Part #
C1582131
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 680mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS