LGN2E561MELB30
MFR.Part #
LGN2E561MELB30
JLCPCB Part #
C3723403
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 560uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS