LGN2E561MELA35
MFR.Part #
LGN2E561MELA35
JLCPCB Part #
C6651974
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 560uF ±20% Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS