LGN2E471MELZ40
MFR.Part #
LGN2E471MELZ40
JLCPCB Part #
C1580036
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.1A@50kHz 22mm 250V 3000hrs@105℃ 40mm 470uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS