LGN2D561MELZ35
MFR.Part #
LGN2D561MELZ35
JLCPCB Part #
C729554
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6A@120Hz 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 560uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS