LGN2D222MELC45
MFR.Part #
LGN2D222MELC45
JLCPCB Part #
C1579540
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 2200uF 3.48A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS