LGN2D102MELB30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2D102MELB30
JLCPCB Part #
C3723427
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.3A@120Hz 200V 3000hrs@105℃ 30mm 30mm ±20% Plugin,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS