LGN2C821MELZ35
MFR.Part #
LGN2C821MELZ35
JLCPCB Part #
C1582941
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 22mm 2A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 820uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS