LGN2C391MELY25
MFR.Part #
LGN2C391MELY25
JLCPCB Part #
C1590542
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.28A@120Hz 10mm 160V 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 390uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS