LGN2C222MELB45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2C222MELB45
JLCPCB Part #
C729551
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2200uF 3000hrs@105℃ 30mm 4.35A@50kHz 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS