LGN2C122MELC25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2C122MELC25
JLCPCB Part #
C1590059
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 160V 25mm 3.45A@50kHz 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS