LGM2W331MELB30
MFR.Part #
LGM2W331MELB30
JLCPCB Part #
C3721688
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 330uF 450V 730mA@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS