LGM2W181MELZ30
MFR.Part #
LGM2W181MELZ30
JLCPCB Part #
C3722361
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 450V 470mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS