LGJ2G820MELC15
MFR.Part #
LGJ2G820MELC15
JLCPCB Part #
C1604633
Package
Plugin,D35xL15mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 15mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 500mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D35xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS