LGJ2F820MELB15
MFR.Part #
LGJ2F820MELB15
JLCPCB Part #
C1603785
Package
Plugin,D30xL15mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 15mm 2000hrs@105℃ 30mm 315V 450mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D30xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS