LGJ2E221MELC15
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGJ2E221MELC15
JLCPCB Part #
C1604687
Package
Plugin,D35xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15mm 220uF 250V 3000hrs@105℃ 35mm 900mA@120Hz ±20% 插件,D35xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS