LGJ2E181MELB15
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGJ2E181MELB15
JLCPCB Part #
C6287201
Package
Plugin,D30xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15mm 180uF 250V 3000hrs@105℃ 30mm 750mA@120Hz ±20% Plugin,D30xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS