LGJ2C151MELY15
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGJ2C151MELY15
JLCPCB Part #
C1602090
Package
Plugin,D20xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 15mm 160V 2000hrs@105℃ 20mm 550mA@120Hz ±20% 插件,D20xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS