LGGW6471MELC35
MFR.Part #
LGGW6471MELC35
JLCPCB Part #
C6651967
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 35mm 420V 470uF ±20% Plugin,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS