LGGW6471MELB45
MFR.Part #
LGGW6471MELB45
JLCPCB Part #
C1582975
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.6598A@50kHz 2000hrs@105℃ 30mm 420V 45mm 470uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS