LGGW6151MELZ35
MFR.Part #
LGGW6151MELZ35
JLCPCB Part #
C1582400
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2012A@50kHz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 420V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS