LGG2Z681MELZ35
MFR.Part #
LGG2Z681MELZ35
JLCPCB Part #
C1583047
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180V 2.55A@50kHz 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 680uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS