LGG2Z102MELA35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGG2Z102MELA35
JLCPCB Part #
C3725050
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 180V 2.05A@120Hz 2000hrs@105℃ 25mm 35mm ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS