LGG2W681MELC50
MFR.Part #
LGG2W681MELC50
JLCPCB Part #
C433308
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.91A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 450V 50mm 680uF ±20% Plugin,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS