LGG2W101MELZ25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGG2W101MELZ25
JLCPCB Part #
C2830290
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 22mm 25mm 450V 640mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS