LGG2P561MELZ35
MFR.Part #
LGG2P561MELZ35
JLCPCB Part #
C1582530
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.175A@50kHz 2000hrs@105℃ 220V 22mm 35mm 560uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS