LGG2P471MELZ35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGG2P471MELZ35
JLCPCB Part #
C1603017
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.48A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220V 22mm 35mm 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS