LGG2P222MELC50
MFR.Part #
LGG2P222MELC50
JLCPCB Part #
C1583191
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.95A@120Hz 2000hrs@105℃ 2200uF 220V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS