LGG2P182MELC40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGG2P182MELC40
JLCPCB Part #
C1582734
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 2000hrs@105℃ 220V 35mm 4.05A@50kHz 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS