LGG2P122MELC30
MFR.Part #
LGG2P122MELC30
JLCPCB Part #
C1582823
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 2000hrs@105℃ 220V 3.525A@50kHz 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS