LGG2G471MELC30
MFR.Part #
LGG2G471MELC30
JLCPCB Part #
C1582825
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.2165A@50kHz 2000hrs@105℃ 30mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS